Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stolínská zatáčka - MH, Stolín 4.9.2010

8. 9. 2010

4.září 2010 se dočkali i naši nejmenší. Respektive mladší a starší děti zimg_7030.jpg našeho SDH.

Odjeli jsme do nedalekého Stolína ve vedlejším náchodském okrese na pohárovou soutěž v požárním útoku. Tato soutěž není jen tak ledajaká, už název vypovídá o tom, že se neběží rovně, nýbrž do zatáčky. Děti vyběhnou ze základny pár metrů na zpět a u sloupu, kde končí rozdělovač se trať stáčí směrem zpět ... nějakých 90 stupňů řekla bych. No nic, více uvidíte na fotografiích.

Teď něco málo k výsledkům:

 

 

img_7087.jpg

 

 

 

Děti mladší obsadily krásné 1. místo, když druhým pokusem rozdrtily bezkonkurenční Hajnici, která měla našlápnuto na celkové vítězství a na třetím místě za sebou nechaly družstvo Hřibojedy-Stolín.

 

 

Děti starší už to měly o chloupek těžší, podlehly našlápnutému družstvu Hřibojedy-Stolín, které soupeře rozdrtilo časem kolem 16 vteřin. Naši si druhým pokuse utvrdily celkové 2. místo a i jim patří velká gratulace. Po posledních nezvedených trénincích jsme už nevěřili, že by to mohlo jít tak dobře.

 

Jako vložená soutěž zde souběžně probíhala štafeta požárních dvojic. Ani na té jsme se nenechali zahanbit a předvedli jsme co umíme =)

Fotogalerie:  sdhlibnatov.rajce.idnes.cz/2010_09_04_-_Stolinska_zatacka_-_MH%2C_Upice_-_dospeli_PU/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

SDH Libňatov

Libňatov, 542 36

© SDH Libňatov

sdhlibnatov@centrum.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 66278
Měsíc: 735
Den: 26