Jdi na obsah Jdi na menu
 


9.6.2012 Okresní kolo dorostu - Trutnov

10. 6. 2012

 V sobotu 9.6.2012 jsme odjeli s třemi našimi zástupci (Anežka Novotná, Káťa Endlichová, Dan Souček)na okresní kolo dorostu do Trutnova. Letos bylo jako poslední roky spojené s okresním kolem dospělých.

img_3421.jpg

První disciplína byl dvojboj, kterým začínaly dorostenky. Hned v prvním pokuse si obě holky při své premiéře zaběhly krásné časy, které zapsaly jako osobní rekordy. V druhém pokuse Anežka ještě vylepšila na 19,13 a zapsala 2. místo. Tento čas nestačil pouze na Janču Dobřichovskou z Bílé Třemešné. Káťa v druhém pokuse malinko zaváhala na okně, ale i tak zapsala pěkný čas, který stačil na průběžné 4. místo. Mezitím muži a dorostenci rozběhli své pokusy na stovkách. Dan první pokus pojistil a na časomíře svítilo krásných 19:65 (nový osobní rekord). Mezi prvními a druhými pokusy si dorostenci odskočili na dvojboj. Po prvních pokusech Dan zapsal 17:43 a stačilo to na pouhé třetí místo. V druhém pokuse se hecnul a časem 17:03 převálcoval všechny své soupeře a v disciplíně zvítězil. V druhém pokuse na stovce se malinko zamotal do hadic a čas již nevylepšil. Prvním časem se zařadil na 2. místo. Následovala kategorie žen a dorostenek. První pokus se Anežce ani Kátě moc nepovedl, ale v druhým pokusech holky zářily. Anežka časem 20:25 převálcovala všechny konkurentky v kategorii dorostenek, ale i v kategorii žen. A Káťa zlepšila osobní rekord na 23:11.

Vzhledem k tomu, že holky neabsolvovaly na podzim ZPV a Dan zapsal ne moc dobré 4. místo, napjatě jsme čekali, co to udělá s celkovými  výsledky. Ale radost byla oprávněná. Anežka skončila na celkovém 3. místě + postup na kraj, Káťa brala dělené 4.-5. místo a Dan získal se stejným součtem, ale horším časem na stovce 2. místo + postup na kraj.

img_3503.jpg

Dne 16.6.2012 nás čeká krajské kolo v Novém Městě nad Metují. Držte palce !!!

FOTO A VIDEO: werysek-fire.rajce.net

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Kontakt

SDH Libňatov

Libňatov, 542 36

© SDH Libňatov

sdhlibnatov@centrum.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 66278
Měsíc: 735
Den: 26