Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. a 7. kolo VČHL - 17ctkové Velichovky + Krajské kolo PS Svitavy a "NPčkový" Bystřec (22.-23.6.2013)

26. 6. 2013

 Sobota 22. června a my se rozjíždíme závodit na dvě fronty. Většina týmu na VČHL do Velichovek a Verča na krajské kolo v požárním sportu do Svitav.

Ve Velichovkách jsem nebyla, tak můžu těžko popsat, co se tam událo. Avšak pár informací z vyprávění dodat můžu. Počasí celý den přálo, takže holky celé dopoledne chytaly bronz a užívaly ještě euforickou náladu z poslední soutěže z Trnova. Aby vše proběhlo bez stresu, objednala jsem jim startovní číslo 1. Chybějící Anežku zastoupila na postu rozdělovače zkušená vitiněvská rozdělovačka Šárka Malá a místo mě běžela na pravém proudu Olina Pánková z Myštěvse. Tím holkám ještě jednou děkuji. Krásně rozběhnutý pokus, voda nalevo malinko pomalejší a i tak čas 17:86, takže zapisujeme podruhé v letošní sezoně i historii 17ctku na své konto. Vpravo u Olči čas kolem 17,2. Jak jinak, zase "brambory" ale další posun kupředu :)

p1130056.jpg

FOTOGALERIE +  VIDEO:

hasicky-libnatov.rajce.idnes.cz/2013_06_22_6._kolo_VCHL_-_Velichovky_4._misto_-_17_86/


Já (Verča) jsem jela s ženama z Horního Lánova na krajské kolo do Svitav. Celou cestu pršelo a dopoledne bylo poměrně chladno, odpoledne však vysvitlo slunko a bylo horko. Hlavní úkol byl pomoct holkám na stovkách. Což se dá pokládat za splněné. 1. pokus znamenal zajištěných 19:30. Což by stačilo na první pětici ve výsledkové listině. V druhém kole jsem trošku přitvrdila a šla rychleji rozdělovač. Výsledný čas 18:59 - osobní rekord! a 1. místo v běhu na 100 m překážkami, kategorie ženy. 3. místo brala po rozpojené proudnici v druhém pokuse Natka Honců, taktéž z Lánova. Ve štafetě výpomoc na hasicím přístroji a v útoku na druhém pokuse proud, kde se mi podařilo bohužel i prostříkat. Celkově shrnuto. Pěkný závod, jen to celkové pořadí trošku mrzelo.

dsc0012.jpg

dsc0220.jpg

V neděli 23. června jsem už jela do Bystřece s holkama. Chyběla nám stále ještě Anežka, za kterou podruhé zaskočila Šárka Malá z Vitiněvsi. Premiéra na této trati se neobešla bez problémů. Náběh po asfaltu mírně z kopce sliboval pěkné časy. Většina družstev se však potýkala s ohromnými prostřiky. U nás rozběhnuto pěkně. Avšak koš nezůstal, kde má, takže voda se zastavila kdesi u rozdělovače. Výsledek NP. Poslední kolo před prázdninovou pauzou nás čeká 5. července v Roudnici, tak uvidíme, jak se bude dařit. :)

dsc_1536.jpg

FOTO + VIDEO:

http://hasicky-libnatov.rajce.idnes.cz/2013_06_23_7._kolo_VCHL_-_Bystrec_NP/

 
 

 

Kontakt

SDH Libňatov

Libňatov, 542 36

© SDH Libňatov

sdhlibnatov@centrum.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 66279
Měsíc: 735
Den: 26