Jdi na obsah Jdi na menu
 


30.6.2012 VČHL Roudnice + LPO Čeperka

3. 8. 2012

 30.6.2012 jsme kolem osmé hodiny ranní odjeli do 50 km vzdálené Roudnice, zkusit zabojovat na dalším kole letošní VČHL. Vzhledem k tomu, že nám v pátek onemocněla naše rozdělovačka Anežka, hledaly se jiné možnosti, jak v sobotu závod odběhnout. Jako už několikrát, opět nám pomohla roudnická proudařka Terka Boušková, které tímto děkujeme. Tento závod byl pro některé z nás premiérou na VČHL - konkrétně pro Elišku Urbanovou na spoji savic a pro Barču Ficbauerovou na béčkách (obě holky z Hajnice).

roudnice2.jpg

Pěkné počasí slibovalo i pěkné výsledky. Ale hned z kraje kazily favoritky. Vitíněves po problémech na koši až čas něco málo přes 19 vteřin, Roudnice po odpojeném béčku na stroji NP, Myštěves po prostřiku čas přes 20 vteřin. Šli jsme na řadu mezi posledními. Start napoprvé, malé uklouznutí Barči na startu, ale vše dohnala, koš na jistotku, spoj taky a plný plyn od Klárky, která na startu  málem zkolabovala vedrem. Vpravo u Renči sraženo hned a vlevo trochu prostřik u Terky. Výsledný čas 18:71 - pro nás velký úspěch v nové sestavě a velká radost :) Vpravo bylo sraženo dokonce za 17:95 - což pro nás znamená novou motivaci do dalších závodů. Na tomto závodě nás přenonala děvčata z Kunětic, Letohradu - Orlice a Trnova, tudíž jsme brali krásné 4. místo. Podařený útok nás nakopl tak, že jsme přejeli do nedaleké Čeperky a zkusili štěstí na LPO - tým ve složení: Káťa na koši, Klárka na stroji, Verča na rozdělovači, Renata na proudu, doplněný holkama z Roudnice: Terka na proudu, Zdenča na béčkách a Lucka na spoji savic. První pokus skončil časem kolem 19 vteřin, holky špatně nabraly, ale i tak 3. místo. Následovaly paralelní útoky, z kterých jsme taky brali 3. místo.

Takže sobotní úspěšná bilance 4.,3.,3. A obrovská únava z horkého počasí. Naložili jsme spoustu cen, co jsme vyhráli a spokojené odjeli domů.

dsc01894.jpg

dsc_0210.jpg

p6300647.jpg

 
 

 

Kontakt

SDH Libňatov

Libňatov, 542 36

© SDH Libňatov

sdhlibnatov@centrum.cz

AnketaStatistiky

Online: 1
Celkem: 66278
Měsíc: 734
Den: 25