Jdi na obsah Jdi na menu
 


11.8.2012 - O pohár starosty obce Libňatov

26. 9. 2012

Jako již každoročně, tak i letos jsme 11.8.2012 uspořádali tradiční soutěž v požárním útoku O pohár starosty obce Libňatov. Soutěžilo se ve 4 kategoriích: děti mladší, děti starší, muži a ženy. Soutěž se díky malému počtu družstev jela dvoukolově. Přičemž se v kategorii mužů a žen hodnotilo druhé kolo zvlášť, první bylo započítáváno do Poháru starosty OSH Trutnov.

V kategorii mladších jsme postavili na start rovnou dvě soutěžní družstva - Libňatov A (starší a zkušenější družstvo) a Libňatov MINI (naše nejmenší členy a začátečníky). Oba týmy se statečně praly v obou pokusech a nakonec z toho bylo druhé místo pro "áčko" a třetí místo pro "MINI", naše týmy nestačily pouze na družstvo Jinolic, kteří soutěž mladších ovládli časem 17,88.

V kategorii starších brali první místo opět Jinolice za čas 17,23, druhé místo patřilo družstvu z Hřibojed a třetí skončili naši libňatovští.

 V kategorii mužů ovládla první kolo svým vítězstvím Slatina nad Úpou, druhé místo bralo Horní Staré Město a třetí skončilo Libňatovské "áčko". Pod stupni vítězů skončil Libňatov B a Havlovice - tato družstva zapsala neplatný pokus. V druhém kole se mužská družstva stejně jako ženská utkala na trati na 2 hadice B. První místo brali muži z Havlovic časem 15,89, druhé místo patřilo opět Hornímu Starému Městu a třetí Libňatov A, těsně za ním skončil Libňatov B a s neplatným pokusem Slatina nad Úpou.

V kategorii žen ovládlo první kolo Hřibojedské Béčko, po chybě domácích žen, které tím pádem braly druhé místo a třetí místo patřilo Hřibojedskému Áčku. V druhém kole se družstva hřibojed pouze prohodila na stupních vítězů a našim ženám zbylo po chybě tentokrát druhé poudařky stříbro.

FOTO: http://sdhlibnatov.rajce.idnes.cz/2012_08_11_O_pohar_starosty_obce_Libnatov/

 
 

 

Kontakt

SDH Libňatov

Libňatov, 542 36

© SDH Libňatov

sdhlibnatov@centrum.cz

AnketaStatistiky

Online: 2
Celkem: 65426
Měsíc: 740
Den: 34